Czas po pracy to najlepszy moment na rozluźnienie

Czas po pracy to najlepszy moment na rozluźnienie, odpoczynek w ogrodzie, czy weekendowe, górskie wojaże. Spędzenie czasu wśród przyjaciół to wspaniała możliwość na przeprowadzenie długich, zabawnych a może i konstruktywnych rozmów. W wolnym czasie można też zaplanować remont czy niezbędne czynności, które trzeba wykonać wśród własnych czterech ścian. Najważniejsze jest jednak by spożytkować ten czas jak należy i by cieszyć się z komfortu podróży, relaksu i wystroju pod dachem swojego domku.

Czas na urlop już minął. powrót do schematu pracy i domu to niełatwe zadanie dla każdego, kto przez tydzień czy dwa tygodnie rozkoszował się nie tylko najlepszymi atrakcjami na jakie mógł sobie pozwolić ale także wspaniałą pogodą, która towarzyszyła w kraju i zagranicą w nadmorskich kurortach. Trzeba pożegnać piękne, złote lub białe, piaszczyste plaże; zapisać w pamięci długie, piesze wędrówki po górach, a może i odbyte wspinaczki; na pewno przypomną się fantastyczne jeziora, których bogactwa odkrywał wytrawny wędkarz.

office-1548292_1280

Loty paralotniami, skoki spadochronowe, skoki na bandżi, kitesurfing, nurkowanie pośród wspaniałych i owocnych w różnorodność gatunków raf koralowych to wszystko mamy już za sobą, a może nie zdecydowaliśmy się na to i tym razem. Nie maco żałować – czas wrócić do rzeczywistości, nie rzucając ręcznika na ring i z doładowaniem energii jaki udało się wypracować podczas wypoczynku cieszyć się każdą wolną chwilą, która nie będzie wcale gorsza od tych wszystkich wojaży i niesamowitej rozrywki. Dobrą zabawę możemy przecież zapewnić sobie sami we własnych czterech ścianach. Nie trzeba do tego całej masy plażowiczów, którzy niemal się nie zadepczą na tych małych skrawkach piaszczystych plaż.

wine-1412603_1920

By zapewnić sobie odpowiednią rozrywkę, dobre samopoczucie, relaks, zabawę i fantastyczny nastrój, potrzebna odpowiednia partnerka (w przypadku Panów), odpowiedni mężczyzna (dla Pań) i mała, ale gustowna skrzynka na wino, ciche melodie w tle, kolacja w ogrodzie w godzinach wieczorno-popołudniowych, gdy słońce jeszcze nie zaszło, ale też nie grzeje niemiłosiernie.

skrzynki zasuwane

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

E-mail nie będzie publikowany

Why ask?