Profesjonalne pranie dywanów!

Zależy Ci na czystym i zadbanym mieszkaniu? Według nas warto najpierw zacząć od dobrze wyszorowanego dywanu, ale nie! Nie musisz robić tego sam – pomożemy Ci!

Dlaczego to nas powinieneś wybrać? Praniem dywanów zajmujemy się już bardzo długo, dzięki temu mamy w tym spore doświadczenie oraz zaufało nam już wielu klientów – teraz czas na Ciebie! Zapewniamy – tylko u nas znajdziesz najlepsze, konkurencyjne ceny. Czego więc chcieć więcej?!

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim praniem dywanów orientalnych wełnianych oraz jedwabnych, ale problemem dla nas nie jest również dywan z włókien sztucznych czy tkany maszynowo. Zajmujemy się tym nie tylko w naszej siedzibie, ale też w Twoim mieszkaniu – w zależności od Twoich preferencji. Jesteśmy najlepsi – świadczy o tym szereg pozytywnych opinii oraz stale wzrastająca liczba naszych klientów! 

czyszczenie dywanow

Dlaczego świeżo wyprany dywan to podstawa każdego domu? Na dywanie spędza się dużo czasu – z dziećmi, swoimi pupilami. W tym czasie gromadzi się w nim dużo szkodliwych bakterii. Dzięki nam możesz o nich zapomnieć – piękny, wyprany porządnie przez nas dywan zapewni Ci lepsze samopoczucie oraz wprowadzi nową atmosferę do Twojego mieszkania.

Tylko u nas dywany prane są metodą na wskroś – masz dzięki temu pewność, że zostają one pozbawione wszelkiego brudu oraz nieprzyjemnych zapachów takich jak mocz czy papierosy. Co więcej, oferujemy Ci gratisowy odbiór dywanu w Warszawie oraz w promieniu 25km od miasta! Nasz kierowca odbierze Twój dywan, wystawi Ci pokwitowanie oraz wyceni usługę. Możesz liczyć na pełny profesjonalizm i zero ściemy!

mycie dywanu w sypialni

Jak dokładnie wygląda pranie Twojego dywanu? Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz tu: http://warszawa-pranie-dywanow.pl/ochota, w skrócie: W pierwszej kolejności zostaje on dokładnie wytrzepany, następnie jest on selekcjonowany ze względu na rodzaj materiału z jakiego jest wykonany. Przed praniem sprawdzane jest czy dywan nie posiada żadnych uszkodzeń lub większych plam. Później następuje już pranie – może być on maszynowe lub ręczne. Z chemii płukany jest w czystej wodzie, a następnie wirowany i suszony w specjalnie przygotowanym do tego wcześniej pomieszczeniu. Możemy zapewnić Cię, że używamy tylko i wyłącznie najlepszego, najnowocześniejszego sprzętu – nie musisz się martwić absolutnie o nic!

Za wyprany dywan płacisz w czasie odbioru, o którym zostaniesz wcześniej poinformowany telefonicznie. Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji oraz zadowolenia! Na co więc jeszcze czekasz? Skontaktuj się z nami już dziś – pozostaw pranie swoich dywanów w rękach profesjonalistów. Jesteśmy pewni, że nie pożałujesz swojej decyzji!

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

E-mail nie będzie publikowany

Why ask?