Firma Limited w UK

Jeśli chcemy założyć firmę Limited w UK to trzeba będzie zastanowić się jak za to wszystko się zabrać. mamy sporo papierów do wypełniania i sporo warunków do spełnienia, dlatego nie każdy wie jak ma się tym zajmować.

W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić się do polskiej firmy księgowej, bo oni będą w stanie nam pomóc. Dla nich to wszystko jest łatwe i zdarzały się takie przypadki, że po złożeniu wszystkich potrzebnych dokumentów założenie firmy Limited zajmowało dwie godziny, a zatem odbywało się to naprawdę bardzo szybko, dlatego trzeba będzie się do kogoś takiego zgłosić, a oni są w stanie nam pomóc. Im większa będzie ich wiedza tym większe będzie nasze zadowolenie i z tego trzeba się cieszyć, bo wreszcie można polegać w UK na kimś, kto jest w stanie nam pomagać. Do tej pory nie było tak łatwo, bo szło się do angielskiej firmy księgowej i jeśli nasza znajomość języka angielskiego nie była zbyt dobra to zaczynały się bardzo poważne problemy, ale tego już dzisiaj na szczęście nie ma i trzeba się z tego cieszyć.

Dokumentacja potrzebna do założenia spółki Limited

Potrzebne będzie sporządzenie dokumentu założycielskiego spółki Limited oraz podpisanie umowy, czyli statutu. Wtedy już będziemy w jakiejś części przygotowani do dalszego działania. Konieczna będzie nominacja tak ważnych w spółce osób jak dyrektor oraz sekretarz. Konieczne będzie również sporządzenie dokumentacji o wysokości kapitału wniesionego przez poszczególne osoby. Wtedy trzeba będzie spółkę Limited zarejestrować w oficjalnym rejestrze oraz zgłoszenie firmy do urzędu skarbowego.

Trochę tego jest, ale z pomocą firmy księgowej na spokojnie sobie z tym poradzimy. Najważniejsze dla nas są jak najlepsze efekty i taka firma jest w stanie nam pomóc. Gdyby nie polski ksiegowy w Londynie to sytuacja byłaby o wiele bardziej trudna, ale nie ma się, czym martwić. Można liczyć na ich pomoc, bo dostosowują się do naszych potrzeb oraz wymagań. Pozwala im na to wiedza i obycie w księgowości, jaka obowiązuje w UK.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

E-mail nie będzie publikowany

Why ask?