Na czym polega multiselect w Policji?

Każdy posterunek policji staje przed koniecznością rekrutacji i selekcji personelu do wypełniania złożonych ról. Personel musi być rekrutowany i wybierany do obsadzania stanowisk na trzech różnych poziomach: poziom podstawowy, poziom nadzorczy i poziom szefa. Praca w Policji w chwili obecnej cieszy się dużą popularnością. Jednak trzeba pamiętać, że rekrutacja do Policji składa się z kilku etapów.

Jest to między innymi etap sprawnościowych, jak również testy do Policji.  Testy takie określane są również, jako multiselect. Multiselect Policja to pytania odnoszące się nie tylko do wiedzy z zakresu przepisów prawa. Multiselekt to także pytania psychologiczne. Silne relacje wzajemnego zaufania między posterunkami policyjnymi a społecznościami, którym służą, są kluczowe znaczenie dla utrzymania bezpieczeństwa publicznego i skutecznej policji. Funkcjonariusze policji polegają na współpracy członkowie społeczności w celu dostarczania informacji o przestępczości w swoich dzielnicach oraz współpracy z policja opracuje rozwiązania problemów związanych z przestępczością i zaburzeniami porządku. Dlatego kandydat do służby w Policji powinien mieć do tego odpowiednie predyspozycje. Wejdź na: https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ i zobacz jak wygląda cały ETAP rekrutacji.

Specyfika pracy w Policji

Rozmowy o różnorodności mają duże znaczenie w każdej branży. Ale jeśli chodzi o egzekwowanie prawa, ten krytyczny temat może zostać wciągnięty w zagmatwaną plątaninę nagłówków, praw i polityki. Ale funkcjonariusze organów ścigania są często pierwszymi osobami, które dostrzegają wartość w różnych wyborach rekrutacyjnych. Większość ludzi nie myśli dokładnie o egzekwowaniu prawa jako o wyborze kariery „ludzie-osoba”. Funkcjonariusze spędzają mnóstwo czasu na interakcjach z ludźmi. Niezależnie od tego, czy jest to ich zespół, podejrzani czy zwykli członkowie społeczeństwa, funkcjonariusze organów ścigania potrzebują umiejętności komunikacyjnych dla znacznie większej liczby populacji i okazji niż przeciętny obywatel. Jeśli spędziłeś większość czasu w jednej kulturze, trudno jest rozpoznać wiele różnych sposobów, w jakie ludzie komunikują się w mowie ciała i subtelnych sygnałach konwersacyjnych. Gdybyś nagle wkroczył w obcą kulturę, w pośpiechu zdałbyś sobie sprawę, że ludzie nie mówią dokładnie, co mają na myśli. Pod powierzchnią wiele się dzieje. Jeśli jesteś oficerem zbliżającym się do nieznanej i potencjalnie napiętej sytuacji, a ludzie zachowują się w nieoczekiwany sposób – trudno jest wiedzieć, co robić.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

E-mail nie będzie publikowany

Why ask?